sierpień 11, 2018

SPONSORZY

„SMOKER” – to marka urządzeń, służących do obróbki termicznej produktów spożywczych, charakteryzująca się tym, że źródło ognia (temperatury) jest poza częścią do grillowania, bbq lub wędzarnią.

Marka „SMOKER” powstała w 2000 roku. Pierwszymi produkowanymi urządzeniami były dwa modele grillo-wędzarni : „King”, oraz „Qeen”. W późniejszym okresie w wyniku naszych doświadczeń, praktyk wynikających z obsługi imprez, uczestnictwa w licznych konkursach, powstają inne modele dostosowane do potrzeb: indywidualnych użytkowników są to: WiKing I, WiKing II – 300, WiKing II – 400, Prince 300, 400, 500, KS-II-400, jak i do: pracy zarobkowej, obsługi masowych dużych imprez typu: Smoker, grille na lawetach Smoker I, Smoker II – 500, Smoker II – 700, Smoker K, Smoker W 1.

W marcu 2004 roku na targach GASTROEXPO w Gdańsku, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie, grillo-wędzarnia „Queen” marki „SMOKER” otrzymuje medal oraz zdobywa pierwsze miejsce za najlepsze innowacyjne urządzenie do gastronomii.

W maju 2004 roku grillo-wędzarnia „King” marki „SMOKER” wygrywa w konkursach na targach przetwórstwa i produktów żywnościowych Polfood, Mleczna Rewia, Ferma drobi, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie. Zdobywa również Puchar w konkursie „ Mercurius Gedanensis” za wysoką jakość produktu w kategorii „Maszyny i urządzenia dla przemysłu żywnościowego”.

W 2005 roku grillo-wędzarnie z grupy SMOKER – „King” oraz „Queen” na targach Polfish organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie, ponownie zdobywają najważniejsze wyróżnienie a mianowicie Puchar w konkursie Mercurius Gedanensis za wysoką jakość produktu.

Nasze produkty:

Przepisy i więcej informacji o urządzeniach smoker na stronie internetowej            

www.smoker.com.pl 

lk.smoker@gmail.com     
Tel.  +48 607 221 623